Segmentowe

BRAMY GARAŻOWE NOVOFERM

 

Bramy segmentowe ze stali ocynkowanej NOVOFERM to niemiecka jakość w dobrej cenie. Brama segmentowa gwarantuje wygodę, maksimum bezpieczeństwa przy optymalnym zaoszczędzeniu powierzchni. To wszystko dzięki genialnej i prostej zasadzie: brama segmentowa jest wykonana z tzw. segmentów, które są połączone ze sobą zawiasami. W ten sposób możliwe jest otwieranie bramy pionowo poprzez jej wygodne rolowanie się w górę pod sufit, bez zajmowania dodatkowej przestrzeni dla ruchu wahadłowego na zewnątrz, przed garażem.

Szczególnie polecamy Państwu bramę segmentową ze stali ocynkowanej typu iso 45. Posiada ona panel grubości 45mm, zapewniający maksymalną izolacyjność cieplną i akustyczną dzięki rdzeniowi z twardej pianki poliuretanowej. Jest to najgrubszy panel dostępny na rynku bram garażowych, którego współczynnik przenikalności ciepła wynosi K = 0,5 W/m2K.

 

 

 

Na zewnętrznej i wewnętrznej ścianie bramy znajdują się specjalne profile uniemożliwiające zakleszczanie się palców. Bramy wyposażone w sprężynę skrętną posiadają dodatkowe zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyny. Brama garażowa zapewnia taki poziom bezpieczeństwa mechanicznego, że nie jest w stanie opaść nawet w przypadku pęknięcia sprężyny. Przy elektrycznym napędzie bramy garażowej automatyczne urządzenie odcinające działa w ten sposób, że po napotkaniu przeszkody brama zatrzymuje się i otwiera natychmiast.
Dzięki swojej złożonej konstrukcji, segmentowe bramy garażowe Novoferm są wystarczająco solidne, by wytrzymać próby włamania.Po pomyślnym przejściu prób wszystkie systemy standardowych segmentowych bram garażowych otrzymały atest TUV na odporność przeciwwłamaniową

 

 

 

 

Wyłącznie w Novoferm:
*podwójna ochrona- podwójna powłoka. Stalowe segmenty są doskonale stworzone w postaci konstrukcji typu "sandwich", składającej się z podwójnych powłok wypełnionych specjalna pianką. Zapewnia to większą wytrzymałość powierzchni w porównaniu do bram posiadjących pojedynczą powłokę;
*dodatkowe uszczelnienia na ościeżnicy;
*wyjątkowe szerokie uszczelnienia na ościeżnicy zapewniają doskonałą ochronę przed zimnem i brudem;
*odporne na mróz uszczelki dolne;
*obudowa ościeźnicy ze stali nierdzewnej.

Wszystkie produkty Novoferm posiadają certyfikat jakości Novoferm, który gwarantuje materiały i wykończenie na najwyższym poziomie!

 

 

            

 

 

BRAMY GARAŻOWE WIŚNIOWSKI

 

Bramy segmentowe WIŚNIOWSKI to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Znak CE na bramie oznacza, że spełnia ona wymagania normy europejskiej EN 13241-1 dotyczącej bezpieczeństwa użytkowania. Kupując bramę segmentową WIŚNIOWSKI, użytkownik ma pewność, że zainwestował w produkt wysokiej klasy wytworzony fabrycznie. Elementy konstrukcyjne wykonane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące), lub ocynkowanej i powleczonej proszkowo (panele).Grube, 40mm stalowe panele wypełnione są pianka poliuretanową, oraz uszczelnienie brany na całym obwodzie gwarantują najlepsza izolację termiczną. Obwiedniowo dobrany układ sprężyn i rolki o spływających osiach minimalizują efekt tarcia- zapewniając komfort obsługi. Brama segmentowa otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd znajduje się przy ruchliwej ulicy. Bramę garażową WIŚNIOWSKI łatwo można dopasować do stolarki i elewacji budynku. Różnorodność wzorów i kolorów daje wiele możliwości wyboru, zgodnie z koncepcją domu i jego otoczenia. Kształt otworu może być dowolnie zaprojektowany: kwadratowy, ścięty na krawędziach, łukowy lub zaokrąglony. Brama segmentowa pasuje zawsze do każdego z nich. W zależności od potrzeb brama może być ręczna lub automatyczna. Dostępne są cztery wersje napędów do bram garażowych: Optimum 600, Optimum 800, Optimum 1100 oraz Optimum Eko. Każdy z napędów posiada ważną cechę: jest kompatybilny z innymi urządzeniami. Tym samym pilotem można uruchomić np. bramę garażową i ogrodzeniową.

 

 

             

 

 

 

Najnowszy katalog

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu okien, konstrukcji aluminiowych, drzwi, bram garażowych, parapetów oraz szerokiej gamy przesłon okiennych.

Pobierz katalog

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Starachowice

ul. Iłżecka 33
27-200 Starachowice
tel./fax: 41 275 45 20
tel.kom.: 533 077 033, 604 561 016
oknoplaststarachowice@wp.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Ostrowiec Świętokrzyski

ul. Jana Pawła II 7E
27-400 Ostrowiec Świetokrzyski
tel./fax: 41 266 53 31
tel.kom.: 606 212 864, 604 561 016
oknoplastostrowiec@wp.pl