PVC

DRZWI Z WYPEŁNIENIAMI ADECO

 

Drzwi zewnętrzne z wypełnieniami firmy ADECO za sprawą wyrafinowanej estetyki stanowią wyjątkowo reprezentacyjny element fasady domu. Swoja funkcjonalność oraz jakość zawdzięczają najwyższej technologii produkcji. Drzwi mogą być wykonane z PVC lub niezwykle trwałego aluminium, które zapewni wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie.. W przypadku aluminium, jak i PVC, istnieje możliwość wyboru spośród pięciu standardowych kolorów okleiny drewnopodobnej – takich samych, jakie stosuje się w przypadku okien. Drzwi z wypełnieniami ADECO wyposażone są w zawiasy z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach oraz próg z przekładką termiczną. Bezpieczeństwo zapewnia montowana w drzwiach 3-punktowa zasuwnica automatyczna, spełniająca wymogi towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie zabezpieczeń antywłamaniowych drzwi zewnętrznych.

Przykładowe wzory drzwi z wypełnieniami ADECO:

 

               

 

DRZWI Z WYPEŁNIENIAMI ADRTDOR

 

Drzwi PVC i aluminium z wypełnieniami ARTDOR stanowią zrównoważoną estetkę wzornictwa utrzymaną w klasycznym stylu. Wysoka technologia wykonania pozwoli użytkownikowi drzwi cieszyć się ich długoletnim i bezawaryjnym funkcjonowaniem, a prosta forma pozostaje w harmonii z architekturą każdego domu, tworząc do niego reprezentacyjne wejście. Dodatkowo komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo może zapewnić zastosowanie wkładki aluminiowej oraz specjalnego oszklenia. Drzwi z wypełnieniami ARTDOR dostępne są w kolorze białym.

Przykładowe wzory drzwi z wypełnieniami ARTDOR:

 

         

 

DRZWI OKNOPLAST

 

Drzwi z wypełnieniami OKNOPLAST zostały stworzone poprzez podział skrzydła z użyciem paneli z PVC oraz szyb zespolonych przy zachowaniu symetrycznych proporcji wpadającego do pomieszczenia światła. Uzyskany w ten sposób wizualny efekt jest niewątpliwie wyróżnikiem drzwi OKNOPLAST. Drzwi dostępne są w takich samych odcieniach oklein drewnopodobnych, jakie stosuję się do produkcji okien, co ułatwia Klientowi wybór kolorystyki stolarki do domu. W standardzie paneli OKNOPLAST zastosowano szybę Thermoline U=1,0, charakteryzującą się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Ponadto na drzwi wyposażone są w regulowane zawiasy, próg z przekładką termiczną. oraz 3-punktowa zasuwnica automatyczna uznawana przez towarzystwa ubezpieczeniowe, niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa domu.

Wzory drzwi z wypełnieniami OKNOPLAST:

 

               

 

 

Najnowszy katalog

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu okien, konstrukcji aluminiowych, drzwi, bram garażowych, parapetów oraz szerokiej gamy przesłon okiennych.

Pobierz katalog

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Starachowice

ul. Iłżecka 33
27-200 Starachowice
tel./fax: 41 275 45 20
tel.kom.: 533 077 033, 604 561 016
oknoplaststarachowice@wp.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Ostrowiec Świętokrzyski

ul. Jana Pawła II 7E
27-400 Ostrowiec Świetokrzyski
tel./fax: 41 266 53 31
tel.kom.: 606 212 864, 604 561 016
oknoplastostrowiec@wp.pl