Drewniane

DRZWI FIRMY AGMAR

 

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, a także izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych. Specjalnie wzmocniona struktura i wysoka jakość drewna sosnowego lub dębowego o grubości 68-78mm,to niezawodność na długie lata. Staranny proces suszenia i użyte kleje z grupy D4, zapewniają odpowiednią trwałość użytkowania. Ocieplenie wykonane zostało z płyty stolarskiej, wypełnionej panelem termoizolacyjnym o współczynniku przenikalności cieplnej 1,2-1,5(m2K).

Drzwi AGMAR wyposażone są standardowo w dwa niezależne zamki, zawiasy ustawne w trzech płaszczyznach, próg drewniany oraz uszczelkę na obwodzie skrzydła i ościeżnicy. Na życzenie Klienta wykonywane są wszelkiego rodzaju naświetla (górne i boczne) nadstawki z wypełnieniem.

Staranność i dokładność doświadczonych pracowników, w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komponentami renomowanych firm powoduje, że drzwi AGMAR dorównują jakością wielu innym, znanym na rynku producentom. Dowodem jest posiadany przez firmę AGMAR certyfikat CE.

Przykładowe wzory drzwi zewnętrznych:

 

                 

 

DRZWI FIRMY STOLPAW


Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi,posiada 35-letnie doświadczenie. Firma należy do największych i najszybciej rozwijających się zakładów branży stolarskiej. Od kilku lat inwestuje w ciągłą rozbudowę istniejące bazy biurowo- produkcyjno-magazynowej. Stały rozwój, nastawiony na zadowolenie Klienta, zaowocował wykonywaniem drzwi w pięciu nowoczesnych technologiach: Optimum+, Novum+, Favorit, Aluwood i Stolterm. Odpowiadających na rosnące wymagania naszych Klientów, oferujących bogatą paletę kolorów, a także zróżnicowany katalog wzorów, kształtów, materiałów i wielu dodatków.

Podstawą tworzenia wysokich jakościowo produktów w firmie Stolpaw jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji. Wysokogatunkowy i specjalnie selekcjonowany surowiec poddawany jest obróbce we własnym tartaku i komputerowo sterowanej suszarni komorowej. Do produkcji używany jest najwyższej jakości klej, zapewniający trwałe i pewne połączenie odporne na wilgoć oraz zmiany temperatur. W trosce o środowisko naturalne drzwi malowane są metodą hydrodynamiczną i wyłączenie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi. Uzyskana w ten sposób powłoka lakiernicza doskonale zabezpiecza je przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Stosowane przez Stolpaw dodatkowe elementy do drzwi, do których należą okucia, szyby, uszczelki klamki i zamki to produkty nowoczesne i spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa.

Na każdym etapie produkcji w zakładzie stosowany jest system kontroli jakości. Wszystkie wykonane artykuły są zgodne z normą PN-EN 14351-1+A1:2010 oraz przechodzą indywidualną kontrolę dopuszczającą je do opuszczenia zakładu. Przyznany nam Certyfikat CE dopuszcza drzwi firmy Stolpaw do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Przykładowe wzory drzwi zewnętrznych:

 

             

 

DRZWI FIRMY WIATRAK


Drzwi produkowane przez firmę WIATRAK posiadają certyfikat CE Instytutu Techniki Budowlanej oddział wielkopolski w Poznaniu oraz deklarację zgodności.

Wykonywane są z podwójną uszczelką ( w skrzydle i ościeżni9cy) oraz z podwójnym obłogowaniem co zwiększa sztywności konstrukcji i zapobiega wypaczaniu się skrzydła. Ocieplane są w technologii płyty wielowarstwowej, malowane wysokiej jakości farbami akrylowymi SIGMA.

Drzwi wykonywane są z drewna sosnowego i dębowego, o grubości 62mm, 72mm i 82mm. Wszystkie wzory mogą być wykonane z naświetlami bocznymi lub górnym.

Przykładowe wzory drzwi zewnętrznych:

 

             

 

Najnowszy katalog

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu okien, konstrukcji aluminiowych, drzwi, bram garażowych, parapetów oraz szerokiej gamy przesłon okiennych.

Pobierz katalog

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Starachowice

ul. Iłżecka 33
27-200 Starachowice
tel./fax: 41 275 45 20
tel.kom.: 533 077 033, 604 561 016
oknoplaststarachowice@wp.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 12:00

Ostrowiec Świętokrzyski

ul. Jana Pawła II 7E
27-400 Ostrowiec Świetokrzyski
tel./fax: 41 266 53 31
tel.kom.: 606 212 864, 604 561 016
oknoplastostrowiec@wp.pl